Wiaty i ogrody solarne

Wiaty garażowe i carporty to uniwersalne zadaszenia, które skutecznie zabezpieczają pojazdy przed niespodziewanymi warunkami atmosferycznymi, stanowiąc jednocześnie świetną alternatywę dla tradycyjnych garaży.

Nowoczesne wiaty garażowe

Wiaty garażowe i carporty dostępne w asortymencie MG Metal stanowią barierę przed deszczem, wiatrem, spadającymi liśćmi czy ptasimi odchodami, które mogą być szkodliwe dla karoserii pojazdu. Szeroki wybór produktów w naszej ofercie pozwala na dopasowanie konstrukcji do swoich preferencji pod względem użytego materiału, parametrów oraz estetyki. Mocne i trwałe wiaty garażowe to także doskonałe rozwiązanie do ochrony innych cennych przedmiotów, takich jak łodzie, przyczepy kempingowe, motocykle czy meble ogrodowe.

Wiaty garażowe – wytrzymałość i design

Wszystkie oferowane przez nas wiaty garażowe i carporty to produkty cenione przede wszystkim za świetną jakość, która zapewnia wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Główną zaletą jest duża zmienność. Wymiary, odcień i kształt konstrukcji można całkowicie dostosować do wymagań klienta.

Wiaty garażowe

Wiaty garażowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiat garażowych i carportów.